Düğünün Ege Hali: Santorini Ege Park

2019 Mayıs ayında kapılarını açan Santorini Ege Park, Polonezköy’e Ege esintilerini getiriyor. Polonezköy’de 4000 m²’lik yemyeşil bir alanda hizmet veren Santorini Ege Park, kuş sesleri ve çam kokuları eşliğinde hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor. İstanbul’da ilk ve tek Ege konseptine sahip Santorini Ege Park, kır düğünü hayalinize farklı bir boyut getirerek en özel gününüzde sizleri ağırlamaya hazır.

Leylandilerle çevrili alanda yer alan ve tiny house konseptinde özel olarak tasarlanan cam tavanlı karavanı gelin odası olarak kullanabilir, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 500 kişilik açık alanında yemekli/yemeksiz veya kokteyl konseptinde düzenleyeceğiniz bu özel gününüzde düğün organizasyonu, catering, müzik, fotoğraf, hediye ve eğlence seçimlerinizde de yanınızdayız.

Mutluluğa ilk adımınız olan evlilik teklifi, birbirinize bağlılık yemini ettiğiniz nişan ve mutluluğun başlangıcı düğünleriniz için her detay en ince şekilde sizler için Santorini Ege Park’ta hazırlanıyor.

Santorini Ege Park’ın özel konsepti Ege’nin eşsiz atmosferini en özel gününüze getiriyor.
Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız
Optimized with PageSpeed Ninja